• Index
  •  » Klan
  •  » moze znowu zamienie usko na japko

#1 2007-04-19 23:04:26

lutek

Czlonek Klanu

Zarejestrowany: 2006-09-04
Punktów :   

moze znowu zamienie usko na japko

Hello. nie wiedzialem gdzie moge to napisac wiec dalem tutaj

nie wiem czy mnie jeszcze ktos pamieta, ale gralem z wami CrazyMary postacia, jeszcze w klanie RYCERZE ... i tak ostatnio sie zastanawiam dosc konkretnie nad powrotem na jpko ... usko tak strasznie laguje ze to ludzkie pojecie przechodzi...

chcialbym przejsc ale tez chcialoby przejsc paru znajomych ... tak z 5-6 osob ... pozniej pewnie wiecej ... i tutaj pojawia sie problem ... na czarnym forum sam dalem poradnik jak zakladac konto, ale ostatnio zadnego odpowiadajacego proxy nie moge znalezc ... jako ze wy juz dlugo dosc gracie, nie macie moze jakiegos opatentowanego sposobu na zakladanie kont ? (np jakiegos znajomego japonca, ktory by zalozyl ich pare)
do tego czy nie macie moze linka do instalki na jakims uploadzie ?
z gory dzieki za pomoc .. jesli zalatwilbym konta tamtym znajomym to moglibyscie liczyc na wsparcie doswiadczonych graczy ... sam bym ich tam do 50tki wyexpil nawet


btw myslalem ze to forum juz padlo a wy orkami gracie

pozdrawiam
lutek vel. CrazyMary


CrazyMary

Offline

 

#2 2007-04-20 15:43:49

AbadonPL

Starszyzna Klanowa

Zarejestrowany: 2006-08-30
Punktów :   

Re: moze znowu zamienie usko na japko

gralismy orcami i znow humami gramy, ja cie pamietam, mam teraz nick SunRise i Freja. Zapraszam, co do kont to ostatnio zalozylem z 3 serie proxami z czego 2 serie zbanowali. wiec trzeba szukac prox i liczyc na szczescie gdyz sprawdzaja nowe konta. jak nei ma tydzien bana to juz nie bedzie.

http://forum.proxy.net.pl/tematy4/japan … -vt236.htm tu ten temat ktos poruszyl
http://www.samair.ru/proxy/ najlatwiej znalez dzialajaca proxe chyba tu

proponuje zakladac na mail xxxxxxxx.com a nie pl i maile i konta inne nie przykladowo japankonto1 japankonto2 ..... japankontox.

bo tak wiele razy robilem i banowali


7 sierpnia 2008 nowy server japko !!! zapraszam na www.klanrycerze.ok1.pl po wiecej info !!

Offline

 

#3 2007-04-20 16:46:57

lutek

Czlonek Klanu

Zarejestrowany: 2006-09-04
Punktów :   

Re: moze znowu zamienie usko na japko

nom ja tez na samairze szukam zwykle ... ale jak juz mi sie uda cos znalezc to ping jest 5000ms+ i i tak nie wchodzi mi ...
sam mam konto z archerem jeszcze na 45lvl'u ... ale haslo bym musial zmienic jeszcze poprobuje w wolnej chwili bo tez nie mam na to zbyt wiele czasu (wczoraj np 1.5h szukalem proxy i nie znalazlem zadnego )

a wracajac do instalek ... zamieszczal ktos moze z was to na jakims uploadzie juz ? bo ja to mam instalke sprzed  poltora roku chyba jakas


edit:
stanley, daj no swoje gg jesli mozesz .. bo nie mam cie chyba na liscie

Ostatnio edytowany przez lutek (2007-04-20 17:28:11)


CrazyMary

Offline

 

#4 2007-04-20 17:43:25

AbadonPL

Starszyzna Klanowa

Zarejestrowany: 2006-08-30
Punktów :   

Re: moze znowu zamienie usko na japko

1357721  gg


7 sierpnia 2008 nowy server japko !!! zapraszam na www.klanrycerze.ok1.pl po wiecej info !!

Offline

 
  • Index
  •  » Klan
  •  » moze znowu zamienie usko na japko

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl